Wernisaż wystawy „Uniwersytet w studenckim obiektywie”.

Studenckie Koło Naukowe „Dialog”

ma zaszczyt zaprosić

Pracowników i Studentów Instytutu Kultury Europejskiej UAM

na wernisaż wystawy „Uniwersytet w studenckim obiektywie”,

zorganizowanej w ramach obchodów Jubileuszu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego,

który odbędzie się 15 marca 2019 r. w Galerii IKE.

Program wydarzenia:

• 10:00-10:15 Wprowadzenie (dr Sylwia Szykowna, dr Kamil Wasilkiewicz)
  • 10:15-10:30 Sztuka uliczna – referat (Paulina Michalska, Antonina Kozaczko)
  • 10:30-11:00 „Street art. Magia w innym wymiarze. Gniezno-Poznań-Lwów 2018” – podsumowanie projektu studenckiego (Anna Minda, Weronika Moskalik, Daryna Kharuk, Elena Randina)
  • 11:00-11:15 Inauguracja projektu „Street art w Gnieźnie” (dr Sylwia Szykowna, dr Kamil Wasilkiewicz)
  • 11:15 Uroczyste otwarcie wystawy „Uniwersytet w studenckim obiektywie”
  • 11:30 Zakończenie wydarzenia

Wystawa jest kolejną gnieźnieńską odsłoną obchodów jubileuszu stulecia Uniwersytetu Poznańskiego, z którego wywodzą się cztery uczelnie: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu oraz Akademia Wychowanie Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu.