Udział studentów w szkoleniu Atos Poland Global Services

W dniu wczorajszym sześcioro Studentów komunikacji europejskiej oraz projektowania kultury miało okazję uczestniczyć w interaktywnych warsztatach zorganizowanych przez Atos Poland Global Services w ich siedzibie w Bydgoszczy. Całość odbyła się w ramach zajęć „Warsztat projektowy” prowadzonych zarówno przez dr Emilię Twarowską-Antczak, jak i prof. Stanisława Jakóbczyka. Specjaliści z Atosa przekazali naszym studentom dużą dawkę wiedzy opowiadając o środowisku projektowym w branży IT, a w tym między innymi:
-Project Management w IT
-PMO
-międzynarodowe i wielokulturowe środowisko pracy
-narzędzia: communication tools, storage tools, learning platforms, knowledge sharing tools.
W imieniu Studentów i Wykładowców dziękujemy za gościnę oraz liczymy na powtórkę w niedalekiej przyszłości!