Stypendia im. dr. Jana Kulczyka dla studentów i doktorantów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu 2022/2023

Drogie Studentki, Drodzy Studenci Instytutu Kultury Europejskiej w Gnieźnie!

Zapraszamy do aplikowania w konkursie o Stypendia im. dr. Jana Kulczyka.

Stypendia przyznawane są studentom i doktorantom za bardzo dobre wyniki w nauce, wybitne osiągnięcia naukowe oraz aktywność na rzecz Uniwersytetu.
Uwzględniana jest również sytuacja materialna kandydatów.

Dokumenty, które powinni złożyć studenci i doktoranci:

1. Podanie.
  2. CV, maksymalnie 2 strony formatu A4.
  3. Wniosek o stypendium (formularz w załączeniu – pliki do pobrania, dostępny także na stronie internetowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (www.amu.edu.pl), na stronie internetowej Fundacji UAM (www.fundacja.ppnt.poznan.pl).
  4. Oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych (pliki do pobrania).

Osoby zainteresowane składają dokumenty, wyłącznie w formie elektronicznej, przesyłając je do Biura Obsługi Studenta na adres
e-mailowy:
lnied@amu.edu.pl, w nieprzekraczalnym terminie: 14.11.2022 r.