Studenci IKE UAM na meczu MKS Urbis Gniezno!

17 stycznia 2024 roku studenci II roku komunikacji europejskiej (Adrian Kaczmarek, Kristina Melnychenko, Sofia Sheliukh, Adrianna Graczyk i Szymon Wiśniewski), w ramach zajęć praktycznych prowadzonych przez prof. UAM Filipa Kubiaczyka wybrali się na mecz piłkarek ręcznych MKS Urbis Gniezno, które zmierzyły się z Piotrcovią Piotrków Trybunalski. Po kapitalnym, emocjonującym i pełnym zwrotów akcji meczu, zwyciężyły gnieźnieńskie „Pszczoły” 30:28 (13:17) umacniając się na czwartym miejscu w tabeli Orlen Superligi. Bohaterką spotkania została bramkarka MKS Urbis Gniezno Daria Konieczna, która została wybrana MVP meczu.

Wizyta delegacji IKE UAM w wypełnionej po brzegi kibicami hali sportowo-widowiskowej im. Mieczysława Łopatki nie była przypadkowa. Studenci w ramach warsztatu medialnego przygotowują bowiem projekt dotyczący gnieźnieńskiego klubu i jego popularności w pierwszej stolicy Polski. Wraz z prowadzącym wykładowcą pragną serdecznie podziękować Panu Grzegorzowi Buczkowskiemu za życzliwość, okazaną pomoc i miłe przyjęcie podczas meczu.

Więcej informacji wkrótce!