Badanie jakości kształcenia – przedłużenie terminu

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci, Drogie Studentki, Osoby Studiujące,

dziękuję tym spośród Państwa, którzy wzięli udział w 15. edycji badania jakości kształcenia, i zachęcam osoby, które jeszcze tego nie uczyniły, do wypełnienia ankiety.

Czas trwania badania został przedłużony do 15 lipca, w związku z czym wyniki toczącej się wciąż (g)rywalizacji nie są jeszcze przesądzone.

Na prowadzeniu w swoich ligach nadal utrzymują się Wydział Teologiczny, Wydział Fizyki i Wydział Neofilologii, natomiast zwycięski dotychczas WNGiG został wyprzedzony przez Wydział Matematyki i Informatyki oraz Wydział Historii, które dzieli niespełna procentowa różnica we frekwencji.

Każdy wydział, który – niezależnie od ligi – uzyska 33% wypełnionych ankiet, otrzyma nagrodę w postaci godzin dziekańskich.

Cztery wydziały, które wygrają rywalizację o największy procentowy udział w badaniu w swojej grupie, otrzymają nagrodę pieniężną przeznaczoną na realizację najciekawszego studenckiego projektu wybranego w konkursie.

Gorąco zachęcam Państwa do:

· wypełnienia ankiety (usosweb.amu.edu.pl lub ankieter.amu.edu.pl)

· obserwowania wyników (g)rywalizacji (liczymyankiety.amu.edu.pl)

· … i zmieniania uniwersyteckiej rzeczywistości!

Po więcej szczegółów dotyczących akcji „Liczymy ankiety!” zapraszam na stronę Samorządu Studentów UAM w mediach społecznościowych.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Joanna Wójcik

Prorektorka ds. studenckich i kształcenia