Nowa Kierownik Biblioteki IKE

Biblioteka IKE ma nową kierownik – Panią mgr Agnieszkę Ziebarth. Pani Agnieszka ukończyła studia w zakresie filologii polskiej i kulturoznawstwa na Wydziale Humanistycznym Akademii Bydgoskiej (aktualnie Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy) oraz studia podyplomowe związane z informacją naukową, elektroniczną i bibliotekarstwem. Jest słuchaczką studiów podyplomowych z zakresu zarządzania kulturą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Od ponad piętnastu lat zawodowo związana z bibliotekami. Pracowała m.in. w bibliotece naukowej Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie oraz w Bibliotece Publicznej Miasta Gniezna. Propagatorka i inicjatorka wydarzeń kulturalnych promujących czytanie i czytelnictwo.

Serdecznie witamy na pokładzie i życzymy wielu zawodowych sukcesów!