Udział prof. UAM dr hab. Katarzyny Szewczyk-Haake w szkoleniu „Growing an Intercultural Mindset. Intercultural Competence for the Doctoral School Academic Staff”

W październiku i listopadzie prof. UAM dr hab. Katarzyna Szewczyk-Haake brała udział w szkoleniu „Growing an Intercultural Mindset. Intercultural Competence for the Doctoral School Academic Staff” finansowanym z programu NAWA i adresowanym do pracowników UAM prowadzących zajęcia w języku angielskim dla szkół doktorskich. Szkolenie służyło rozwijaniu praktycznych umiejętności nauczycieli szkół wyższych pracujących w środowiskach wielokulturowych.