Poznański Festiwal Nauki i Sztuki w Gnieźnie

Za nami Poznański Festiwal Nauki i Sztuki w Gnieźnie. Mury Instytutu Kultury Europejskiej odwiedziły i odwiedzili uczennice oraz uczniowie I LO im. Bolesława Chrobrego i III LO Gniezno. Naturalnie nie zabrakło również studentek i studentów IKE. Obok wykładu prof. dr hab. Elizy Grzelak na temat ogrodnictwa w antropocenie odbyły się warsztaty przygotowane przez studentki i studentów I roku komunikacji europejskiej SUM pod czujnym okiem dr Sylwii Szykownej. Było intensywnie, twórczo i zabawnie. Dziękujemy wszystkim za udział w tym święcie nauki. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz środków budżetowych Miasta Poznania.