Poznaj naszych Studentów!

Drogie Studentki, Drodzy Studenci!
Zachęcamy Was do wzięcia udziału w akcji promocyjnej Instytutu Kultury Europejskiej!
W akcji prosimy was o nadesłanie nam filmików, dzięki którym nasze przyszłe koleżanki i koledzy będą czuć się swobodniej wybierając na swoją uczelnię miejsce, które w ten sposób poznają. Wszystkie niezbędne informacje znajdują poniżej:
Wytyczne do FILMU:
• Film musi mieć długość od 1 do 2 minut.
• Ma być nakręcony w orientacji Poziomej
• Zapisany w formacie .mp4.
• Dodatkowo prosimy o udzielanie odpowiedzi na jednolitym tle (np. Biała Ściana, gładkie tło).
• Prosimy o pokazanie (dołączenie) zdjęcia poglądowego związanego z wybranym pytaniem.
• Prosimy o udzielenie odpowiedzi na 3 pytania (wyróżnione na zielono) obowiązkowo, oraz dodatkowo na 3 wybrane z listy. (Prosimy tylko nagrać odpowiedzi BEZ czytania PYTAŃ!):
1. Jak masz na imię i ile masz lat? 2. Jaki kierunek studiujesz? 3. Jak trafiłeś do IKE?
4. Co lubisz robić w wolnym czasie?
5. Którego wykładowcę zaprosiłbyś na obiad i dlaczego?
6. Co najbardziej lubisz i najbardziej nie lubisz w uczelni?
7. Kilka słów zachęty dla przyszłych studentów – dlaczego MY?
8. Czy myślisz, że masz możliwość rozwijania pasji na uczelni?
9. Jaka jest twoja pasja?
10. Jakie zajęcia Ci się najbardziej podobały?
11. Co jest twoim największym życiowym osiągnięciem?
12. Jakie jest twoje ulubione miejsce na uczelni?
13. Jakie są zalety lokalizacji IKE?
14. Jaka jest twoja ulubiona bajka z dzieciństwa?
15. Jakie jest twoje ulubione zwierzę (i dlaczego jest to kot)?
16. Podaj cytat, który najbardziej zapadł Ci w pamięć?
Prosimy o luźne podejście, nie trzeba się bać. Na filmiki czekamy do dnia 2 maja 2021r.
Serdecznie zapraszamy!
Studenci II roku Komunikacji Europejskiej, UAM IKE.
Akcja realizowana jest w ramach zajęć Public Relations w mediach społecznościowych prowadzonych przez dr Sylwię Szykowna.