Finał finałów – „Wieczór wielokulturowy” studentów I roku komunikacji europejskiej SUM

Dnia 31 stycznia w klubie studenckim Instytutu Kultury Europejskiej UAM odbył się „Wieczór wielokulturowy”. Jak podkreśliła podczas otwarcia dr Sylwia Szykowna, był to „finał finałów” projektów zorganizowanych w ramach przedmiotu organizacja i zarządzanie eventami. Uczestnicy, którzy tak licznie przybyli na wydarzenie wzięli udział w zabawach i pokazach z wielu bliższych i dalszych kultur . Organizatorzy zapewnili pod dostatkiem atrakcji. Nie zabrakło degustacji potraw, tańca, śpiewu  i relaksu przy tworzeniu arcydzieł z papieru. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w tym niecodziennym wydarzeniu.