Seminarium naukowe „Wiedza i zmiana. Edukacja w centrum interesów poznawczych Uniwersytetu”

W dniach 24-25 czerwca odbyło się dwudniowe seminarium naukowe „Wiedza i zmiana. Edukacja w centrum interesów poznawczych Uniwersytetu”, w którym uczestniczyło interdyscyplinarne grono badaczek i badaczy w tym dr hab. prof. UAM Grażyna Gajewska oraz dr Sylwia Szykowna z naszego Instytutu. Spotkanie współorganizowane przez Instytut Kultury Europejskiej, Instytut Kulturoznawstwa UAM,Kulturoznawstwo UMK oraz Centrum Praktyk Edukacyjnych CK ZAMEK w Poznaniu jest pierwszym z zaplanowanego cyklu spotkań badawczych koncentrujących się na zagadnieniach społecznych obiegów wiedzy akademickiej. Następne odbędzie się w październiku na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.