Impreza studencka „Wspólnie można więcej” za nami

W miniony piątek tj. 14 czerwca br. odbyło się wydarzenie, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Po kilku tygodniach ciężkiej pracy przedstawicieli Kół Naukowych Dialog i Forum Romanum: Anna MindaKacper Pietrzak, Mateusz Jachimczyk, Jakub Dzionek, ponad trzydziestka studentów świętowała wspólnie zakończenie roku akademickiego 2018/19🎉🎊. Studenci mieli okazję zresetować swoje głowy przed trwająca obecnie sesją. Całość rozpoczął poczęstunek w formie grilla skierowany zarówno do mięsożerców, jak i sympatyków vege. Organizatorom udało się ożywić studenckiego ducha i pokazać to, co najlepsze w społeczności Instytutu. Dało się to odczuć podczas wspólnego tworzenia studenckiej flagi, a w zasadzie flag, bo w napływie weny powstały aż dwie. Muzyka rozbrzmiewała na cały kampus, a w jego zaciszu można było usłyszeć dźwięki gitary i wspólne śpiewy. Wydarzenie trwało do późnych godzin nocnych. Pokazaliśmy, że „Wspólnie można więcej” i niech to hasło, będące jednocześnie hasłem piątkowego wydarzenia, dopisuje nam codziennie i przy każdej podejmowanej inicjatywie.