Warszawska wyprawa studentów do muzeów: Historii Żydów Polskich POLIN oraz Fryderyka Chopina

Nasi Studenci wciąż odkrywają i ciągle im mało… Wczorajszy dzień III rok projektowania kultury spędził na zwiedzaniu dwóch warszawskich muzeów: Historii Żydów Polskich POLIN oraz Fryderyka Chopina. Było to niezwykle pouczające doświadczenie, które odbyło się w ramach zajęć „Warsztaty projektowe” prowadzonych przez prof. Stanisława Jakóbczyka. Innowacyjne techniki muzealnictwa oraz kuratorstwo wystaw nie raz zaskoczyło naszych Studentów. Tego nie da się opisać, to trzeba po prostu zobaczyć! Do tego w imieniu Studentów zachęcamy i czekamy na kolejne tego typu wyjazdy.