Szkolenia i warsztaty dla studentów

Biblioteka IKE z dużym entuzjazmem przystępuje do partnerskiej współpracy z Biblioteką Publiczną Miasta Gniezna przy działaniach w  programie pn. „Blisko”. Cały projekt „Rozczytana Koalicja” (rozpisany na lata 2022-2023) dofinansowany jest z grantów Narodowego Centrum Kultury i ma na celu jednoczenie społeczności lokalnej poprzez działania kulturalne, przyczyniające się do aktywnego czytelnictwa i uczestnictwa w kulturze.

Zachęcamy studentów Instytutu Kultury Europejskiej w Gnieźnie, a także Szanownych Państwa wykładowców do przygotowania analizy potrzeb szkoleń i warsztatów (według zapotrzebowania i własnych pomysłów), które bezpłatnie w ramach projektu zrealizowane będą wspólnie z pracownikami Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna.
Udział i wspólne działania w programie „Blisko” gwarantują powodzenie realizacji wielu innowacyjnych projektów edukacyjno-animacyjnych, dlatego gorąco zachęcamy do współpracy.

Szczegółowe informacje uzyskać można w Bibliotece IKE.