Spotkanie organizacyjne dla studentów I roku I i II stopnia Komunikacji europejskiej oraz Projektowania kultury.

Szanowni Państwo,

spotkanie organizacyjne dla studentów I roku I i II stopnia Komunikacji europejskiej oraz Projektowania kultury odbędzie się w dniu 13 października o godz. 10.30. Spotkanie będzie odbywać się w formie hybrydowej. Oznacza to, że Ci z Państwa którzy mogą, będą uczestniczyć w spotkaniu „na żywo” w auli IKE w reżimie sanitarnym, Ci zaś którzy nie mogą, zapraszamy do streamingu w mediach społecznościowych (facebook.com/IKEUAM).

Plan spotkania

10:30 – Zagajenie, z-ca Dyrektora IKE, dr Michał Duch

10:45: Omówienie zasad poruszania się po budynku w reżimie sanitarnym: mgr Ewa Gbur

11:00: Omówienie programów stypendialnych UAM: mgr Agata Śliperska