IV Forum Administracji UAM „Dobrostan i jakość”

IV Forum Administracji UAM „Dobrostan i jakość” zakończyło się ogromnym sukcesem po dwóch intensywnych dniach pełnych inspirujących wykładów, warsztatów, dyskusji i wymiany doświadczeń. To wyjątkowe dla Uniwersytetu wydarzenie przyniosło ze sobą nie tylko cenne spotkania z przedstawicielami biznesu i świata nauki, ale także możliwość podnoszenia kwalifikacji dla wszystkich uczestników.
Warto podkreślić, że w Forum uczestniczyły nie tylko osoby związane bezpośrednio z administracją uniwersytecką, ale także reprezentanci innych obszarów działalności uczelni. Wśród uczestników obecne były Panie z Biura Obsługi Studentów IKE, p. Lidia Niedzielska i p. Agata Śliperska, Pani kierownik Biblioteki IKE, Agnieszka Ziebarth oraz przedstawicielki Administracji Instytutu Kultury Europejskiej UAM, Pani Ewa Gbur i Pani Paulina Strzeszyńska.
Wydarzenie odbyło się na @Wydział Prawa i Administracji UAM Poznań i wzięło w nim udział ponad 600 osób.
Dzięki IV Forum Administracji UAM „Dobrostan i jakość” uczestnicy zyskali nie tylko nowe spojrzenie na wyzwania stojące przed administracją uczelni, ale także inspirację do działań na rzecz doskonalenia standardów i jakości pracy. To wydarzenie stanowi istotny krok w budowaniu silnej i efektywnej administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.