Delegacja Rady Samorządu Studenckiego IKE na wyjeździe szkoleniowo-integracyjnym w Słubicach

W ubiegły weekend dwie nasze studentki: Anna Minda oraz Bogna Niszczak, jako delegatki z Rady Samorządu Studentów IKE przebywały na wyjeździe szkoleniowo-integracyjnym w Słubicach organizowanym przez Parlament Samorządu Studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Do Collegium Polonicum przyjechało aż 85-ciu studentów z wydziałowych Rad Samorządów. Anna oraz Bogna miały okazję uczestniczyć w szkoleniu z komunikacji interpersonalnej oraz mogły bliżej poznać czym są i jak funkcjonują samorządy studenckie. Z kolei czas wolny poświęcały na zwiedzanie miasta oraz Jarmarku Bożonarodzeniowego we Frankfurcie nad Odrą. Jako, że był to również wyjazd integracyjny, czas spędzony w gronie samorządowców zaowocował w wiele nowych znajomości i fantastyczne wspomnienia. Cieszymy się i gratulujemy dziewczynom udanego wyjazdu.