Zasady odbioru rzeczy z domu studenckiego

Zasady odbioru rzeczy z  domu studenckiego

1. Odbiór rzeczy możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00

1. W celu odbioru rzeczy mieszkańcy domów studenckich zobowiązani są do uprzedniego uzgodnienia terminu z administracją danego domu studenckiego drogą mailową lub telefoniczną.

1. Niezgłoszenie się w ustalonym terminie (dacie i godzinie) uniemożliwi odbiór rzeczy tego samego dnia.

1. W wyznaczonej dacie i godzinie do domu studenckiego po odbiór rzeczy może wejść jednocześnie nie więcej niż 2 mieszkańców. W celu usprawnienia pakowania każdy wyprowadzający się mieszkaniec może wejść z jedną osobą towarzyszącą. Planowany czas pakowania rzeczy – bez zbędnej zwłoki.

1. Wejście do domu studenckiego możliwe jest tylko i wyłącznie w maseczkach i rękawiczkach. Po wejściu do budynku konieczne jest odkażanie dłoni płynem dezynfekującym dostępnym przy wejściu do obiektu.

1. Wszystkie osoby wpuszczane na teren domu studenckiego zobowiązane są do zachowania niezbędnych środków bezpieczeństwa i wykonywania poleceń pracowników obsługi.

1. Ponadto wszyscy studenci opuszczający dom studencki zobowiązani są do rozliczenia ewentualnych płatności w terminie do końca czerwca br.

1. Studenci cudzoziemcy lub osoby mieszkające w znacznej odległości od DS-u mogą wystąpić na piśmie z wnioskiem o komisyjne spakowanie ich rzeczy i bezpłatne zdeponowanie w depozycie DS-u.

1. Studenci cudzoziemcy lub osoby mieszkające w znacznej odległości od DS-u mogą także pisemnie upoważnić dowolną osobę do odbioru rzeczy w ich imieniu lub do spakowania i przekazania depozytu. W takich przypadkach odpowiedzialność za odebrane lub spakowane rzeczy ponosi osoba upoważniona.