UBEZPIECZENIE STUDENTÓW W ROKU AKADEMICKIM 2017/2018

Utworzono: 27 wrzesień 2017

Wszyscy chętni studenci mogą dobrowolnie ubezpieczyć się na okres od 1 X 2017 r. do 30 IX 2018 r. Studenci, którzy opłacą ubezpieczenie w terminie do 31 października br. będą objęci ubezpieczeniem od 1 października br. Studenci, którzy opłacą ubezpieczenie po 31 października br. będą objęci ubezpieczeniem dzień roboczy po dokonaniu opłaty.

Wysokość składki w roku akademickim 2017/2018 wynosi 48 zł.
Studenci po ubezpieczeniu (samodzielnym wypełnieniu internetowego formularza zgłoszenia do ubezpieczenia i opłaceniu składki) dostaną na wskazanego przez siebie maila dwa dokumenty:
    1) ogólne warunki umowy,
    2) zaświadczenie o ubezpieczeniu, które jest dokumentem potwierdzającym zawarcie i opłacenie ubezpieczenia.

Student aby wypełnić formularz zgłoszenia do ubezpieczenia i opłacić składkę musi:
    1) wejść na stronę: https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline
    2) podać nr ID Klienta: zgvkx
      1) zeskanować swoim smartfonem podany na plakatach Kod QR.

Uwaga: UAM nie jest stroną ani pośrednikiem w procesie dobrowolnego ubezpieczania się studentów. Proces ubezpieczania i opłacania składek następuję wyłącznie pomiędzy studentem a firmą InterRisk TU S.A.
W razie wątpliwości studenci mogą uzyskać więcej informacji u przedstawiciela ubezpieczyciela:

Joanna Szajkowska
    Asystent w Zespole Ubezpieczeń Korporacyjnych