Szkolenie dziennikarskie z Piotrem Pogorzelskim

Instytut Kultury Europejskiej UAM w Gnieźnie zaprasza do udziału w szkoleniu dziennikarskim, które przeprowadzi Piotr Pogorzelski, dziennikarz Polskiego Radia.

Szkolenie odbedzie się 17 maja 2016 r., o godzinie 15.00.

Udział w szkoleniu moga wziąć osoby zainteresowane rozwojem własnych umiejętności dziennikarskich oraz poznaniem warsztatu pracy reportera, które ukończyły 16 rok życia.

Liczba uczestników szkolenia jest ograniczona. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie formularzy zgłoszeniowych na adres: p.oleksy@amu.edu.pl. Termin zgłoszeń upływa 10 maja 2016 r.

Piotr Pogorzelski jest dziennikarzem Polskiego Radia, przez kilka lat pracował jako korespondent z Ukrainy, relacjonując m.in. wydarzenia Euromajdanu oraz wojny w Donbasie. Autor książek reporterskich „Barszcz Ukraiński” oraz „Ukraina. Niezwykli ludzie w niezwykłych czasach”. W 2015 r. został laureatem nagrody „Ambasador Nowe Europy” przyznawanej przez Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

Załączniki:
Pobierz plik (formularz szkolenie dziennikarskie.doc)formularz szkolenie dziennikarskie.doc359 kB2016-04-25 12:43