STREET ART – MAGIA W INNYM WYMIARZE

Serdecznie zapraszamy całą społeczność Instytutu Kultury Europejskiej oraz wszystkich zainteresowanych na finał projektu studenckiego „Świat graffiti w Gnieźnie i Poznaniu”, który odbędzie się 25 stycznia 2018 r. o godzinie 18:15 w Galerii IKE.

W programie przewidziano otwarcie wystawy fotograficznej skierowanej do studentów oraz pracowników Instytutu Kultury Europejskiej. Jej celem jest przybliżenie odbiorcom idei tworzenia graffiti jako formy sztuki, będącej doskonałym środkiem do wyrażania siebie, sposobem kształtowania przestrzeni miejskiej i otaczającego nas świata. W ramach wydarzenia odbędzie się również występ artystyczny stowarzyszenia G:15 oraz element integracyjny w postaci wspólnego tworzenia graffiti.

Do zobaczenia w IKE!

Studenci I roku projektowania kultury