III Gnieźnieńskie Igrzyska Akademickie

III Gnieźnieńskie Igrzyska Akademickie - 23.03.2018

Wzorem ubiegłego roku Instytut Kultury Europejskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z siedzibą w Gnieźnie 23 marca 2018 r. organizuje III Gnieźnieńskie Igrzyska Akademickie, tym razem z wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim 1918-1919.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wytypowanie uczniów, którzy mogliby reprezentować Państwa szkołę w tym wydarzeniu.

Poniżej przedstawiam szczegółowy harmonogram:

• do 28 lutego 2018 r. szkoła zobowiązuje się powiadomić organizatorów
    o udziale w Igrzyskach i podać listę uczniów, którzy będą ją reprezentować. Każda szkoła może zgłosić do udziału w Igrzyskach maksymalnie trzy osoby. Uczestnictwo w Igrzyskach ma charakter indywidualny. Wszystkie zgłoszenia (a także zgody uczniów na publikację wyników Igrzysk) prosimy przesyłać w postaci zeskanowanego dokumentu (wypełnionego, podpisanego i opieczętowanego) drogą elektroniczną na adres cywilizacja.ike@gmail.com

• najpóźniej do 1 marca 2018 r. organizatorzy Igrzysk poinformują Dyrekcję szkoły o akceptacji przesłanych zgłoszeń drogą elektroniczną. Dodatkowo każde zgłoszenie będzie potwierdzane na bieżąco.

Uczestnictwo w Igrzyskach jest całkowicie bezpłatne. Jedyny koszt, jaki ponoszą uczestnicy Igrzysk i ich opiekunowie, to koszt przejazdu do Gniezna i powrotu do miejsca zamieszkania (Igrzyska rozpoczną się i zakończą w tym samym dniu).

Organizatorzy Igrzysk zapewniają obiad w przerwie pomiędzy testem a oczekiwaniem na wyniki oraz atrakcyjnenagrody dla laureatów pierwszych trzech miejsc.

Igrzyska składają się z jednego etapu i będą miały formę pisemnego testu. Pytania testowe zostaną przygotowane przez członków Komitetu Naukowego Igrzysk, w skład którego wchodzą przedstawiciele różnych dyscyplin naukowych. Wszelkie kwestie formalne związane z Igrzyskami szczegółowo precyzuje regulamin Igrzysk.

Wszelka korespondencja dotycząca organizacji i udziału w Igrzyskach będzie prowadzona drogą elektroniczną. Szczegółowe informacje będzie można śledzić na stronie www.ike.amu.edu.pl wchodząc w zakładkę o nazwie III Gnieźnieńskie Igrzyska Akademickie.

Wszystkie pytania, wątpliwości i kwestie formalne prosimy kierować do organizatorów Igrzysk drogą elektroniczną na adres igrzyska.ike2018@gmail.com

Będzie nam bardzo miło jeśli wyrażą Państwo zainteresowanie naszym projektem.

Do zobaczenia w pierwszej stolicy Polski!