Zmiany w godzinach otwarcia Biblioteki IKE

Szanowni Państwo!

Miło nam powiadomić, że w Bibliotece IKE niemal zakończono naprawę uszkodzeń  wywołanych sierpniowymi wichurami.

Pewne zmiany organizacyjne nadal jednak utrzymamy w tym roku akademickim. Dotyczy to przede wszystkim lokalizacji działów znajdujących się uprzednio przy uszkodzonej ścianie II piętra :  932 Archeologia, 9301 Historiografia; metodologia historii  oraz 9302 Nauki pomocnicze historii: pozostaną one na  I piętrze, na ścianie przy klatce schodowej (na lewo od wejścia).  Dzięki temu możemy wszystkie zbiory udostępniać na zasadach obowiązujących w poprzednich latach (przypominamy o akcji „ uwalniania” książek).

Życzymy Państwu udanego Roku Akademickiego 1917/1918 i wspaniałych lektur!

(MM)