IV EDYCJA GNIEŹNIEŃSKIEGO ODJAZDOWEGO BIBLIOTEKARZA

IV EDYCJA GNIEŹNIEŃSKIEGO ODJAZDOWEGO BIBLIOTEKARZA

20 MAJA (SOBOTA)

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH NA RAJD ROWEROWY BIBLIOTEKARZY, CZYTELNIKÓW, PASJONATÓW KSIĄŻEK I ROWERÓW!

W 2017 roku proponujemy wyjazd do Trzemeszna. Gościć nas będzie tamtejsze Gimnazjum. Jak zawsze  na mecie odbędzie się piknik - gotuje dla nas kucharz z Ośrodka Wypoczynkowego „Jutrzenka” z Gołąbków – posiłek wliczony w „wpisowe”. Będzie czas na odpoczynek, przejrzenie oferty bookcrossingu oraz gry i zabawy ruchowe na szkolnym boisku. Chętnym proponujemy zwiedzanie (z przewodnikiem) pobliskiej świątyni  (Bazyliki pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP i św. Michała Archanioła – uznawanej za perłę późnego baroku w Wielkopolsce) wraz z jej podziemiami. Wszystko to zajmie nam około trzech godzin.

Ruszamy z gnieźnieńskiego Rynku o godz. 9.30.

Trasa liczy ok. 45 km w obie strony.

Wpisowe: dorośli 10 zł (w tym ubezpieczenie i posiłek na miejscu), dzieci do lat 14 bezpłatnie.

Uczestnicy proszeni są o zabranie elementów odblaskowych - widocznych na drodze: bluzka, kamizelka  czy gadżet. Oprócz tego mile widziane różnego rodzaju elementy ubioru koloru pomarańczowego, np.: bluzki, czapki, chustki, kokardy, baloniki, itp. (kolor pomarańczowy jest symbolem rajdu Odjazdowego Bibliotekarza).

Ogłaszamy również konkurs na najładniej przystrojony rower! Do wygrania nagrody książkowe.

Zapisy będą przyjmowane do 18 maja u jednego z organizatorów:

Biblioteka Pedagogiczna: biblioteka@gniezno.poznan.pl / tel. 61 424 55 44

GSW Milenium: magdalena.bukowska@milenium.edu.pl / tel. 61 425 75 70 wew. 24

Biblioteka IKE UAM: rames@amu.edu.pl / tel. 61 829 48 12

Zapraszamy!!!

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin Rajdu Rowerowego.pdf)Regulamin Rajdu Rowerowego.pdf45 kB2017-05-09 05:36