Kolejny rocznik absolwentów opuszcza mury Instytutu Kultury Europejskiej

13 maja 2017 r. o godz. 14.00 w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
w Poznaniu odbyła się uroczystość absolutoryjna tegorocznych absolwentów Wydziału Nauk Społecznych w Poznaniu i Instytutu Kultury Europejskiej w Gnieźnie.

Uroczystość otworzyła Prorektor UAM prof. dr hab. Beata Mikołajczyk, a słowa do absolwentów, w imieniu społeczności akademickiej, skierowali Dziekan Wydziału Nauk Społecznych prof. dr hab. Jacek Sójka oraz Dyrektor Instytutu Kultury Europejskiej prof. zw. dr hab. Leszek Mrozewicz.

Dwoje absolwentów IKE, Kamil Wysocki i Klaudia Ohnsorge, otrzymało nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i działalność na rzecz studentów, które wręczył Zastępca Dyrektora IKE prof. dr hab. Marek Kaźmierczak. Każdy z absolwentów otrzymał z rąk prof. Leszka Mrozewicza i prof. Marka Kaźmierczaka kartę absolutoryjną, która symbolizuje ukończenie studiów.

Na uroczystości obecni byli rodzice, bliscy i przyjaciele absolwentów oraz pracownicy naukowi Instytutu Kultury Europejskiej.

Wszystkim absolwentom gratulujemy!