Zaproszenie na debatę

Prof. dr hab. Kazimierz Ilski, Dziekan Wydziału Historycznego UAM, prof. dr hab. Leszek Mrozewicz, Dyrektor Instytutu Kultury Europejskiej w Gnieźnie UAM oraz prof. dr hab. Andrzej Gulczyński, Prezes PTPN zapraszają na debatę naukową wokół książki

Karl Christ, "Historia Cesarstwa Rzymskiego. Od Augusta do Konstantyna", tłum. Anna Gierlińska, Wydawnictwo Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk, Poznań 2017.

Moderatorami dyskusji będą prof. dr hab. Jan Prostko-Prostyński (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) oraz dr hab. prof. UMCS Dariusz Słapek (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie).

Debata odbędzie się w dniu 29 maja 2017 r. (poniedziałek) o godz. 17.00 w Sali Posiedzeń Polskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk, ul. Seweryna Mielżyńskiego 27/ 29, Poznań.

Organizacja: Katarzyna Balbuza / balbuza@amu.edu.pl