Oferta Instytutu na Targach Edukacyjnych Strzałkowie

Pierwszego marca 2017 roku odbyła się w Strzałkowie II edycja Powiatowych Targów Edukacyjno-Zawodowych. Imprezę zorganizowało Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Targi zgromadziły liczne grono tegorocznych maturzystów i uczniów gimnazjów z powiatu słupeckiego, którzy już wkrótce dokonywać będą wyboru przyszłej drogi edukacyjnej.

W tym roku Instytut Kultury Europejskiej UAM w Gnieźnie reprezentowali: dr Piotr Pawlak,  dr Kamil Wasilkiewicz, mgr Lidia Niedzielska oraz studentki: Kamila Bartkowiak, Marianna Hopcia oraz Joanna Mecler. Prezentowały się także inne, wiodące uczelnie wyższe z Poznania, Wrześni, Kalisza, Bydgoszczy, Gniezna, Konina.

Stoisko Instytutu cieszyło się żywym zainteresowaniem uczniowie szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, licealistów oraz absolwentów, którzy chętnie zapoznawali się z proponowaną ofertą dydaktyczną, informacjami na temat życia gnieźnieńskiej społeczności akademickiej oraz szczegółami studenckiej codzienności.

IKE